Klausk
Pirkinių krepšelis
0.00 Lt / € 0.00
Peržiūrėti krepšelį
estela.lt Naujienos Apatinis trikotažas Moterims Vyrams Avalynė Išpardavimas

Partnerystės programa

Estela.lt nori pasidalinti savo uždarbiu su visais versliais ir geros valios žmonėmis, rekomendavusiems Estela.lt savo draugams ir pažįstamiems. Uždirbkite pinigų dabar! Keiskite juos į Estela.lt parduodamus rūbus arba gaukite grynais.

 

Kaip galima uždirbti 7% nuo kiekvieno užsakymo?
 

Labai paprastai. Registruotas vartotojas šalia kiekvieno produkto Estela.lt kataloge turėtų paspausti mygtuką „Dalinkis Facebooke ir užsidirbk!“. Speciali Facebook programėlė parašo ant vartotojo sienos žinutę, skatinančią užsukti į Estela.lt ir pirkti šį ar kitą patikusį rūbą. Jei per 30 dienų po paskelbimo kažkas paspaudžia tą nuorodą ir ateina į parduotuvę, taip pat padaro užsakymą, Jums atitenka 7% nuo užsakymo sumos. Pavyzdžiui, rekomendavote kažkokį apatinio trikotažo modelį Facebooke. Jūsų draugai susidomėjo ir užsukę į estela.lt (paspaudę Jūsų pasidalintą nuorodą) užsisakė prekių už 200 litų. Po 14 dienų Jūsų virtuali sąskaita bus papildyta 14 litų – 7 procentais nuo 200 litų užsakymo.

 

Uždirbtus pinigus galite panaudoti 2 būdais:

 

  • Pritaikyti kaip nuolaidą įsigydami prekes (sumokėti galite iki 100% užsakymo sumos);
  • Sukauptą sumą paprašyti pervesti į Jūsų sąskaitą (tik tiems, kas gali išrašyti sąskaitą).

 

Dėmesio! Pinigai nebus išmokami, jei susidursime su sukčiavimu ir neleistinais reklamos būdais – brukalų (spam) siuntimu, atlyginimo siūlymu už nuorodos paspaudimus, automatinių paspaudimų ir registravimo programų naudojimą, neleistinus veiksmus Facebooke ir t.t.

 

Jei norite Estela.lt reklamuoti ne Facebooke, savo profilyje rasite specialią nuorodą (pavyzdžiui http://www.estela.lt/?a=vartotojoId), kurią galite naudoti savo tinklaraštyje (bloge), forumuose ir t.t. Primename, kad neskaidri ir neleistina reklama Jums pinigų gali neuždirbti. Stengiamės reklamuotis skaidriai ir paprastai.

Savo Estela.lt profilyje taip pat rasite ir Jūsų reklamos statistiką – parodymus, paspaudimus ir uždirbtą pelną.
Jei turite klausimų dėl bendradarbiavimo, statistikos ar techninių dalykų, nedvejodami rašykite mums el. paštu info@estela.lt.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Jei žmogus užsisakė kitą prekę, kurios nereklamavau, ar gausiu savo 7%?

 

Jei per 30 dienų nuo nuorodos paskelbimo žmogus paspaudė jūsų nuorodą ir išsirinko bet kurią prekę iš katalogo, procentus skaičiuosime nuo to užsakymo, o ne nuo prekės, kurią reklamavote kainos. Jei per 30 dienų laikotarpį užsakymų bus daugiau, uždirbtus pinigus sumuosime.

 

Kodėl per 30 dienų turi būti daromas užsakymas? Kas bus, jei užsisakys po 35 dienų ar dar vėliau?

 

Nuoroda, kurią Jūs paskelbėte Facebooke arba kitur galioja 30 dienų. Mes tai nustatome slapukų (angl. cookies) pagalba. Dėl to užsakymas po 35 dienų ir vėliau jums nieko nebeuždirbs.

 

Kodėl pinigai į virtualią sąskaitą pervedami po 14 dienų po užsakymo atlikimo?

 

Kaip žinote, prekes galima grąžinti, jei netinka dydis, arba tiesiog nepatinka  per 14 dienas. Dėl to ir nustatėme savotišką 14 dienų saugiklį tam atvejui, jei pirkėjas nutartų prekę grąžinti ir susigrąžinti pinigus. Tokiu būdu siekiame išvengti galimų sukčiavimo būdų.

Gauk naujienas

Surinkti turinį