Klausk
Pirkinių krepšelis
0.00 Lt / € 0.00
Peržiūrėti krepšelį
estela.lt Naujienos Apatinis trikotažas Moterims Vyrams Avalynė Išpardavimas

Šiltų megztukų papildymas!

Žiemos sezono pradžia neįsivaizduojama be naujo šilto ir jaukaus megztinio. Ar toks jau yra Jūsų spintoje? Jei ne, tuomet suskubkite, nes mūsų parduotuvėje – nauja 2013-2014 m. megztinių kolekcija, kurioje tinkamą drabužį galės rasti kiekviena mergina. Daugelis jų turi Jūsų taip mėgiamus gobtuvus, minkštutį kailiuką viduje ir yra tokie mieli, kad tai greitai taps mėgiamiausiu žiemos drabužiu.

Naujoje kolekcijoje vyrauja švelnios pastelinės spalvos, todėl šiuos megztinius bus lengva derinti prie įvairaus atspalvio džinsų, tiek tamsių, tiek šviesių kelnių ar sijonuko. Jaukūs žiemiški raštai puošia daugelį naujųjų drabužių. Didžioji daugumą megztinių turi kišenes, todėl nebus bėdų galvojant, kur įsidėti telefoną, nosinę ar lengvą užkandį.

Visus naujuosius megztinius rasite čia:
http://www.estela.lt/moteriski-drabuziai/megztiniai-dzemperiai

Primename, kad Šv. Kalėdos visada užklumpa netikėtai, o megztinis moteriai visada praverčia. Tad kodėl gi neįteikus tokios mielos dovanos sesei, geriausiai draugei ar kolegei? Žinoma, tik po to kai ši dovana papildys Jūsų spintą . Įsigykite naują žiemai skirtą drabužį dabar ir nebebus baisi šalta lietuviška žiema. Toks drabužis tikrai pravers, jei mėgstate žiemos pramogas lauke, mėgstate šilumą ir jaukius drabužius.

Ruoškitės šaltajam metų sezonai jau dabar. Nauji drabužiai Jūsų laukia – www.estela.lt

Gauk naujienas

Surinkti turinį