Klausk
Pirkinių krepšelis
0.00 Lt / € 0.00
Peržiūrėti krepšelį
estela.lt Naujienos Apatinis trikotažas Moterims Vyrams Avalynė Išpardavimas

Grąžinimo/ Keitimo informacija

 

Pirkdami mūsų elektroninėje parduotuvėje jūs visada turite teisę prekę grąžinti ir susigrąžinti sumokėtus pinigus arba atlikti prekės pakeitimą

    

 

Jei prekė jums netiko ir norėtumėte ją grąžinti arba pakeisti, prašome per 14 dienų nuo užsakymo pateikimo išsiusti ją atgaliniu adresu ir elektr. paštu info@estela.lt mus informuoti apie grąžinimą arba keitimą. Gražinant/ keičiant prekę (-es) prašome užpildyti grąžinimo/ keitimo formą ir ją pridėti kartu su grąžinama/ keičiama preke (-ėmis).  

 

Grąžinimo/ keitimo forma Atsisiųsti

 

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės
  • Prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos
  • Prekė turi likti su visomis prikabintomis etikėtemis
  • Maudymosi kostiumėliai, liemenėlės turi buti grąžinamos dėžutėse, taip nepažeidžiant kaušelio formos

 

"Estela" kolektyvas įsipareigoja gavęs grąžinimą ir apžiūrėjęs prekę ar ji atitinka visus grąžinimo kriterijus grąžinti Jums pinigus per 48val. į Jūsų sąskaitą. Pinigai yra grąžinami tik už prekę, pinigai už siuntimo išlaidas nėra grąžinami

 

Keičiant prekę rekomenduojame informuoti mus elektr. paštu į kurią prekę norėtumėte pakeisti, kad galėtume jums rezervuoti šią prekę kaip keitimą. Jei keičiamos prekės vertė yra mažesnė nei prekės kurią norite gauti pakeitimui, skirtumą turite primokėti, jei prekės vertė yra didesnė mes grąžinsime jums skirtumą. 

 

Grąžinamas/ keičiamas prekes rekomenduojame siusti registruotu paštu.

 

Grąžinant apatinį trikotažą ar maudymosi kostiumėlius prašome įsitikinti, kad nepažeidėte higienos reikalavimų. "Estela" kolektyvas pasilieka teisę negrąžinti pinigus už šias prekes, jei bus nuspręsta, kad matuojant buvo napaisyti higienos reikalavimai. 

 Pėdkelnės, kūno kojinės ir apatinės kelnaitės nėra grąžinamos ar keičiamos.

 

Gauk naujienas

Surinkti turinį