Klausk
Pirkinių krepšelis
0.00 Lt / € 0.00
Peržiūrėti krepšelį
estela.lt Naujienos Apatinis trikotažas Moterims Vyrams Avalynė Išpardavimas
Archyvas

Bodis – vienas madingiausių drabužių šiomis dienomis

Patalpino Estela.lt 2013-10-04

Bodis Lietuvoje ir pasaulyje kasdien vis populiarėja. Šių drabužių pasiuvama bei siūlomas vis didesnis ir gausesnis asortimentas. Tačiau ne veltui, nes ir nuperkama jų didesni ir gausesni mastai. Ar Jūsų spintoje jau yra naujas bodis?

Kadangi orai kasdien vis labiau vėsta, siūlome susipažinti su mūsų siūlomomis naujovėmis. Tai – 3 nauji moterims ir merginoms skirti bodžiai, arba kitaip vadinamos glaustinukės, kurie Jums tikrai patiks.

 

Visi bodžiai, iš naujosios rudens – žiemos kolekcijos yra elegantiški ir patrauklūs. Juos drąsiai galite rinktis dėvėti kas dieną keliaujant į darbą ar paskaitas. Jei pasitaikys vėsesnė diena, galėsite vilkėti švarką ar megztuką. Šie universalūs drabužiai tiks ir prie kelnių, ir prie sijono ar šortų. Tai ir yra viena iš bodžių populiarumo paslapčių. Juos paprasta derinti prie įvairaus aprangos stiliaus. Bodis gali būti dėvimas dienos metu kartu su klasikiniais drabužiais bei vakare, keliaujant į šventę, koncertą, parodos atidarymą ar numatytas šėliones klube. Tik pakeisite apatinę aprangos dalį: iš klasikinio siauro sijono į laisvesnius džinsus arbaiš platėjančių kelnių į siaurus šortukus, kad galėtumėte laisvai šokti klube, jau būsite pasirengę naujiems iššūkiams!

Naujieji mūsų siūlomi bodžiai yra ilgomis rankovės, todėl puikiai tiks šaltuoju metų laiku. Jie yra pasiūti iš viskozės medžiagos, kuri pasižymi ypač geru pralaidumu orui, todėl leidžia kūnui „kvėpuoti“. Iš viskozės pasiūtas drabužis suteikia Jūsų kūnui malonų pojūtį. Šie bodžai yra minkšti ir švelnūs, todėl jausitės tarsi su antru odos sluoksniu. Drabužiai puikiai priglunda prie kūno. Jie tvirtai ir patikimai užsegami specialiais spaustukais apačioje.

Kiekvienas naujasis bodis yra unikalaus dizaino. Jie puošti ir dekoruoti minimaliomis perregimo audinio juostelėmis bei iškarpomis. Pažymėtina, kad bodžio Amelie, turinčio trikampio formos įsiuvą, viršuje ties krūtine yra silikoninę juostelė, kuri padeda audiniui tvirtai laikytis prie kūno. Drabužis idealiai apsitempia.

Taigi tikriausiai pastebėjote, kad ne tik madingų drabužių parduotuvių lentynos greitai pasipildo naujomis bodžių kolekcijomis, bet taip pat šiuos drabužius greitai pamėgo daugelis pasaulinio lygio žvaigždžių, kurios bodį renkasi kaip sceninį drabužį arba laisvai juos vilkėdamos fotografuojasi žurnalų viršeliams. Net neabejojame, kad matėte ne vieną Shakiros, Madonnos, Rihannos ar Beyonce nuotrauką vilkint triko. Jei dar nespėjote atrasti šio nuostabaus drabužio, siūlome įsigyti ir pamatysite, kaip greitai jį pamėgsite ir Jūs. Taip pat siūlome susipažinti su kitais mūsų parduotuvėje esančiais bodžiais.


Gauk naujienas

Surinkti turinį