Klausk
Pirkinių krepšelis
0.00 Lt / € 0.00
Peržiūrėti krepšelį
estela.lt Naujienos Apatinis trikotažas Moterims Vyrams Avalynė Išpardavimas
Archyvas

Parduotuvę pasiekė nauja 2013-2014 m. žiemos megztinių kolekcija

Patalpino Estela.lt 2013-10-14

Ar laukiate žiemos? Jei taip, ar esate jai tinkamai pasiruošę? Ar jau spėjote papildyti savo drabužių spintą naujais drabužiais? Suprantama, tikriausiai skubate, lekiate, kad nespėjote pastebėti, kaip baigėsi vasara, ruduo jau įpusėjo, tad nepastebėsite, kaip ateis žiema, o Jūsų spinta bus vis dar tuščia arba su tais pačiais praėjusių metų drabužiais, iš kurių daugelis jau susidėvėjo, galbūt vienam kitam reikia pataisymo arba paprasčiausiai jie „išėjo iš mados“. Kad taip nenutiktų atsidarius spintos duris, kviečiame susipažinti su naująja žiemos megztinių kolekcija moteris, kuri skirta artėjančiai žiemai.

Naujausios megztinių kolekcijos išskirtinumai:

Kišenės priekyje. Daugelis jų puoštos smagiais žiemą primenančiais ornamentais bei piešiniais: meškučiais, kailiukais, pirštinių imitacijomis, taškeliais, primenančiais smulkias snaiges.

Gobtuvai. Tai – viena svarbiausių naujųjų megztinių detalių, saugančių Jūsų galvą bei plaukus nuo kritulių, peršalimo. Jie tikrai praverčia, kai nesinori dėtis kepurės arba norisi dar daugiau šilumos patalpose.

Minkštas ir švelnus kailiukas viduje, kuris Jus išgelbės darganotą dieną ir apgaubs jaukia šiluma.

Žiemiški ornamentai, iliustracijos bei piešinėliai: širdelės, nameliai, meškučiai, kiškučiai, ir kitų žvėrelių letenėlių pėdsakai. Netgi turime megztinį, dekoruotą braškių ornamentais!

Susegimas - užtrauku priekyje. Tai – patogus ir greitas būdas tiek apsirengti, tiek nusirengti drabužį.

Toms, kurios dievina rožinę spalvą turime net du megztinių variantus. Kuris Jums mielesnis? Beje, rožinė spalva buvo pristatyta kaip pati madingiausia šį spalį. Kai britų mados kūrėjas Matthewsas Williamsonas pristatė savo rudens drabužių kolekciją, buvo galima pastebėti joje vyravusią rožinę spalvą.

 

Šie žiemai skirti megztiniai gali būti nešiojami ne tik šaltuoju metų laiku. Tai yra puikus drabužis ir pavasarį ar ankstyvą rudenį, kai dar ne laikas išsitraukti striukę, tačiau pakankamai vėsu lauke. Siūlome susipažinti su megztukais, kurie gali būti nešiojami ir kaip lengvos striukės, kol neužklupo lietaus sezonas.

 

Dar turime smagų siurprizą toms, kurios žavisi madingais piešinėliais ir originaliais drabužiais. Ar turite savo spintoje megztinį su braškėmis? O su zuikiu, kuris dėvi akinius? Taigi madingi vis dar išlieka įdomių raštų, netikėtų spalvų derinių megztiniai šį sezoną. Reljefiniai raštai ir linksmi paveikslėliai pradžiugins šaltomis žiemos dienomis, kai už lango niūru, pilka ir taip norisi šilumos ir jaukumo. Jūsų stilių tikrai paįvairins bei žaismės suteiks netikėti ir išskirtiniai raštai ar paveikslėliai, pavyzdžiui, meškučio letenėlės, širdelės ar gyvūnų piešinėliai.


 

Garsūs dizaineriai skelbia, kad šį sezoną madingi yra subtilūs žemės atspalvių megztiniai, kuriems jaukumo suteikia laisvas siluetas, sukritusios apykaklės bei švelnūs pluoštai. Būtent tokie megztiniai ir egzistuoja mūsų naujausioje kolekcijoje. Norite būti madingos ir stilingos? Tad rinkitės savo širdžiai mieliausią megztinį, kuris Jus ne tik išskirs draugų būryje, kavinėje ar renginio metu, bet ir puikiai sušildys. Štai madingiausi žemės atspalvių megztiniai iš naujos šios žiemos kolekcijos:

Tokie megztiniai gali būti vilkimi ir prie siaurų džinsų, ir kelnių ar sijonų. Reikia pripažinti, kad žiemą tikriausiai nėra dienos be megztinio. Šilti, jaukūs, mieli, praktiški ir madingi megztiniai – tai vienas būtiniausių pirkinių artėjant žiemai. Atnaujinkite savo drabužinę jau dabar, nelaukite žiemos pradžios!


Gauk naujienas

Surinkti turinį