Klausk
Pirkinių krepšelis
0.00 Lt / € 0.00
Peržiūrėti krepšelį
estela.lt Naujienos Apatinis trikotažas Moterims Vyrams Avalynė Išpardavimas
Archyvas

Nauja kepurių kolekcija 2013-2014 metų žiemai

Patalpino Estela.lt 2013-10-04

Kepurė yra neatsiejamas šaltojo metų laiko aksesuaras, kurį būtinai pačiumpame prieš išbėgdamos į lauką. Žinoma, nereikia pamiršti ir rankas saugančių pirštinių bei kaklo ir gerklės apsaugos – storo, šilto šaliko. Galvos apdangalas padeda mums neperšalti, saugo plaukus ir galvos odą nuo vėjo bei kritulių. Su kepure jaučiamės žymiai šilčiau. Tačiau norisi jaustis ne tik patogiai ir jaukiai lauke, kai spaudžia šaltukas. Kiekvienai iš mūsų būtina atrodyti stilingai ir madingai. Tad skubame pristatyti naująją šių metų kepurių kolekciją. Mūsų parduotuvėje rasite daugiau nei 50 kepurių modelių, todėl tikrai rasite sau tinkančią ir patinkančią.

Kaip ir rankinę, batus ar naujus auskarus, taip ir kepurę nėra lengva išsirinkti. Vienoms norisi, kad ji būtų originali ir išskirtinė, o kitoms reikia pastelinių spalvų su minimaliomis dekoro detalėmis. www.Estela.lt parduotuvėje ras tinkamą variantą tiek vienos, tiek kitos dailiosios lyties atstovės.

Tad tegul pradeda rinktis nekantriausios, tos, kurios dievina individualų ir išskirtinį stilių. Sužibėkite rudenį bei žiemą nauja šilta kepure. Ji gali turėti megztus pailginimus ausų srityje, žavingas sagutes, gėlytes ar švelnaus kailiuko papuošimą.

Taip pat norinčioms išsiskirti pilkoje minioje siūlome rinktis kepures, turinčias kailiukų kamuoliukus (bumbulus) galuose. Jie tokie žaismingi ir nuotaikingi, kad šypseną gali suteikti visai dienai tiek Jums, tiek praeiviui gatvėje. Būkite išskirtinė, būkite madinga ir originali šią žiemą! Rinkitės kepurę su siūlų ar kailiuko kamuoliuku!

p>

Tačiau mūsų parduotuvėje galima įsigyti ne tik kepurių, bet ir specialių komplektų žiemai. Tai – kepurė ir prie jos priderintas šalikas. Pirkdamos du aksesuarus visuomet sutaupote, tad pasinaudokite puikia proga įsigyti šiltus aksesuarus už priimtiną kainą. Pirkite internetu, nes čia apsipirkimas trunka trumpiau, nemažai sutaupoma ir visas prekes matote vienoje vietoje. Taigi peržvelkite keletą šiltų šalikų bei patogių kepurių komplektų.

Kaip tikriausiai jau spėjote pastebėti, kad daugelį kepurių iš naujosios šių ir ateinančių metų kolekcijos puošia įvairūs dekoro elementai. Tai: gėlytės, vyšnios, emblemos, sagutės, siuvinėjimai... Tačiau yra ir dar vienas dekoravimo būdas, kuris tikrai išskirs Jus iš kitų – tai simpatiški kaspinėliai. Jie gali būti nedideli ir subtilūs, o būna ir didesnių, puošiančių kepurės pabaigą. Nebijokite stebinti ne tik savęs, bet ir kitų. Kovokite su rudens pilkumu ir žiemos niūrumu pasirinkusios išskirtinius aksesuarus!

Romantiškoms merginoms ir moterimstaip pat turime patrauklių pasiūlymų. Tai – kepurės, kurios dekoruotos gėlių žiedais ir jų ornamentais. Juk gėlės visada žavėjo moteris. Kodėl gi neįsigijus naujos kepurės, kurią puoštų vienas ar keletas žiedų?

Eleganciją, subtilumą ir paprastumą mėgstančioms siūlome rinktis kepurę, kuri primena skrybėlaitę arba beretę. Dėvėdamos tokio tipo kepurę ne tik jausitės, bet ir atrodysite pritrenkiamai. Ypač tiks klasikinio kirpimo paltas ir viena iš elegantiškų, subtilių tonų kepurių.

Šių metų pradžioje garsus Londono dizaineris Gilesas Deaconas pristatė savo kepurių kolekciją, kurioje akcentavo, kad šį sezoną bus madingos didžiulės šiltos moteriškos kepurės. Jos gali būti tiek megztos, tiek medžiaginės. Tiek vieno tipo, tiek kito tikrai rasite estela.lt internetinė parduotuvėje. Jeigu vis dar svarstote, ar naujoji išsirinkta kepurė tiks prie turimo ar planuojamo įsigyti palto ar striukės, mielai padėsime. Vienas paprasčiausių ir lengviausių būdų, kaip kepurę derinti prie aprangos – tai prie jos derančios pirštinės arba šalikas. Pastarųjų komplektų galime pasiūlyti įsigyti. Taip pat kepures galite derinti prie batų bei paltuko. Nėra skoninga, kad kepurė taptų pagrindiniu aprangos akcentu, todėl ir naujoji mūsų siūlomų kepurių kolekcija yra subtilių švelnių spalvų, o modelių paįvairinimui yra prisiuvami papildomi dekoracijų elementai.

Mielosios, ar jau turite naują stilingą kepurę savo spintoje? ;)


Gauk naujienas

Surinkti turinį