Klausk
Pirkinių krepšelis
0.00 Lt / € 0.00
Peržiūrėti krepšelį
estela.lt Naujienos Apatinis trikotažas Moterims Vyrams Avalynė Išpardavimas
Archyvas

Maudymosi kostiumėliai 2013

Patalpino Estela.lt 2013-02-21

2013-ųjų metų maudymosi kostiumėlių kolekcijose vyrauja seksualumas

Saulė kasdien kyla vis aukščiau ir aukščiau, šildo vis karščiau ir karščiau. Nejučia mintys pačios nukeliauja į atostogas. Svajingai mintimis nusikeliame prie jūros ir gulime saulėtame paplūdimyje. O kuo esame prisidengę kūną? Nejaugi vėl tuo pačiu nuo pernai ar dar seniau užsilikusiu ir pradėjusiu blukti maudymosi kostiumėliu? Ne, nedarykite tokios klaidos. Ir čia, t.y. o ypač čia, paplūdimyje, būkite pačios madingiausios ir patraukliausios.

Iškart pagalvojote, kad negalite savo vos pridengto kūno demonstruoti paplūdimyje, nes per žiema prisikaupė šiek tiek riebaliukų ant šonų ar šlaunų? Tuomet pats metas imtis sporto ir sveikiau maitintis. Bet yra ir tokių maudymosi kostiumėlių, kurie nejučia paslepia Jūsų problematiškas kūno linijas, o gražiausias priešingai – išryškina. Jeigu drovitės savo per lieso kūno ar mažos krūtinės, yra būdų, kaip užmaskuoti ir šiuos trūkumus: trikampio formos viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis, turinti pagalvėles – tikras išsigelbėjimas, o pažeminto liemens kelnaitės (žr. nuotrauką apačioje) – idealus pasirinkimas lieknoms merginoms.

Vienareikšmiškai aišku, kad šią vasarą dominuoja itin seksualūs maudymosi kostiumėliai. Tačiau jie nėra nei iššaukiantys, nei per daug įžūlūs. Seksualumas atsiskleidžia labai subtiliai. Ateinančio maudymosi sezono aprangos tendencijose nebijoma daugiau atidengti maudymosi kelnaičių, kurios dažnai surišamos raišteliais.

Viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis nebūtinai turi būti tos pačios spalvos kaip kelnaitės (žr. modelius apačioje). Galima rinktis iš siūlomų drąsių sprendimų, kai siūloma geltona liemenėlė ir margos kelnaitės arba baltos spalvos viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis ir tamsios kelnaitės. Nebijokite naujovių ir venkite nuobodumo – taip skelbia 2013 metų maudymosi kostiumėlių kolekcijos.

Jei kalbėtume apie spalvas, tai dominuoja egzotinės arba kitaip vadinamos tropinės spalvos: visi galimi mėlyni atspalviai;

margos spalvų kombinacijos bei raštai, neoninės spalvos.

Nebijokite šį sezoną rinktis ir seksualių leopardo raštų. Šią vasarą pagaliau galite būti laukinė ir karšta.

Norinčioms paslėpti liemens trūkumus bei išlikti itin seksualioms, tačiau kartu konservatyvioms, iš 2013 metų maudymosi kostiumėlių asortimento rinkitės bikinį su aukštu liemeniu.

Dar vienas „ant bangos“ šiuo metu esantis bikinių tipas – bandeau. Tai maudymosi kostiumėliai, neturintys dirželių ant kaklo. Kitas išskiriamas šių metų kolekcijose maudymosi kostiumėlių tipas yra su ant kūno krentančiomis seksualiomis juostelėmis. Tokio tipo vasaros bikiniai atrodo žaismingai, tačiau kartu sukuria tam tikrą paslaptį ir jaudina.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet išlieka madingi monokiniai bikiniai. Tai labai moteriški ir drąsūs sprendimai tik idealią figūrą turinčioms moterims, kurios trokšta išskirtinio dėmesio. Jiems būdingi dailūs iškarpymai šonuose, priekyje ir nugaroje.

Jei prisimintume pirmąsiwww.estela.ltas moteris ir merginas, kurioms reikia paslėpti keletą kilogramų, joms patariama rinktis tokius maudymosi kostiumėlius, kurie yra sujungti bei turi tamsesnes spalvas. Jie turi būti pagaminti iš tamprios idealiai priglundančios medžiagos. Atminkite, kad tamsios ir natūralios spalvos yra pats geriausias pasirinkimas apkūnioms merginoms, nes jos optiškai lieknina. Nepatariama apvalesnių formų merginoms rinktis atskirus maudymosi kostiumėlius. Taip pat reikėtų vengti siaurų petnešėlių, kelnaičių su juostele, dirželio ar dekoracijų ant liemens, per daug uždaros krūtinės (geriausiai tinka V formos iškirptė) bei nesirinkti blizgaus audinio. Iš šių metų maudymosi kostiumėlių kolekcijos galite rinktis vientisus rinkinius, kurie yra nemažiau seksualūs nei atskirų dalių bikiniai.

Taigi tikriausiai supratote ir pastebėjote daugelyje maudymosi kostiumėlių apibūdinimų pasikartojantį žodį „seksualu“. Taip, būkite tokios šį sezoną. Tad pirmyn į pliažą su naujuoju Jūsų išsirinktu bikiniu!

Daugiau informacijos rasite cia: Maudymosi kostiumeliai


Gauk naujienas

Surinkti turinį