Klausk
Pirkinių krepšelis
0.00 Lt / € 0.00
Peržiūrėti krepšelį
estela.lt Naujienos Apatinis trikotažas Moterims Vyrams Avalynė Išpardavimas
Archyvas

Maudymosi kostiumėliai 2012

Patalpino Estela.lt 2012-03-10

Vis greičiau šiltėjant orams, o saulei kylant vis aukščiau ateina metas, kai reikia pradėti galvoti apie greitai artėjančią vasarą, artėjančias atostogas ir šiltas dienas. Nei viena vasara moterims nepraeina be maudymosi kostiumėlio, daugelis jūsų pasiklystate plačiame maudymosi kostiumėlių pasirinkime, ir dažniausiai pasirenkame nelabai savo figūrai tinkamą maudymuką, o taip norėtusi jaustis patogiai ir gerai atrodyti. Tinkamai parinktas maudymosi kostiumėlis pabrėžia moters figūros privalumus ir paslepia nedidelius trūkumus ir netgi padeda vizualiai akimirksniu numesti kelis kilogramus. Norėdami išsirinkti sau tinkantį maudymosi kostiumėlį reikėtu rinktis pagal savo figūros tipą. Lieknoms merginoms su maža krūtine reikėtu rinktis maudymosi kostiumėlį trikampio formos viršutine dalimi su push-up (krūtinę pakelenčiomis) pagalvėlėmis, pažeminto liemens kelnaites. Apvalesnių formų savininkėms patartina rinktis atskirus maudymosi kostiumėlius su ilgesne viršutine dalimi ir standartinio tipo kelnaitėmis. Plačių klubų merginos turėtu rintis maudymosi kostiumėlius su šortukais, o turinčioms didesnę krūtinę reikėtu rinktis maudymuką tvirtu užsegimu, bei rišama už kaklo.

 

Gerai apmasčius kokie maudymosi kostiumėliai jums puikiai tiktu šiam 2012 metų vasaros sezonui norėtumėme pristatyti kelias maudymukų tendencijas šiam sezonui.

 

Moterims trokštančioms išskirtinio dėmėsio, pasiūlysim maudymosi kostiumėlius su išskirtiniu dizainu ir dailiais iškarpimais, kurie ypač madingi šiais metais:

 

 

2012 metų maudymosi kostiumėlių rinkoje pasiūlysime jums išskirtinę kolekciją skirtą jaunoms merginoms:

 

 

Auksinė maudymosi kostiumėlių kolekcija vertinančioms išskirtinumą ir prabangą:

 

 

Ryškios vasariškos maudymosi kostiūmėlių spalvos ir 2012 metų tendencijoje:

 

 

Tai kas patogu, elegantiška ir visuomet išliks klasika – vientisas maudymosi kostiumėlis, jis padės ne tik pabrėžti privalumus ,bet ir puikiai paslėps nereikalingus figūros trūkumus:

 


Gauk naujienas

Surinkti turinį