Klausk
Pirkinių krepšelis
0.00 Lt / € 0.00
Peržiūrėti krepšelį
estela.lt Naujienos Apatinis trikotažas Moterims Vyrams Avalynė Išpardavimas
Archyvas

Chalatas – puikus namuose dėvėti skirtas drabužis, kuris maloniai sušildys kiekvieną merginą

Patalpino Estela.lt 2013-10-04

Štai ir sulaukėme šaltojo metų laiko, kai už lango vis labiau ir labiau vėsta orai, tamsėja vakarai, medžių lapai gelsta vis gausiau ir gausiau… Taip ir norisi įsisukti į minkštutį chalatą ir skaityti knygą ar žiūrėti nuotaikingą komediją apsikabinus didelį puodelį arbatos. O jei dar namuose kvepia obuolių pyragu… Skamba kaip tikra svajonė? Tačiau taip gali pasilepinti kiekviena mergina. Rudenį ir žiemą vis daugiau ir daugiau laiko praleidžiame namuose, tad čia norime jaustis patogiai ir jaukiai. Norime dėvėti tokį drabužį, kuris nevaržytų judesių bei suteiktų komforto jausmą. Juk būtų taip gerai, kad kas nors apgaubtų mus šiluma. Žinote, tam yra puikus išsigelbėjimas – naujas šiltas chalatas.

Mūsų naujoje chalatų kolekcijoje rasite malonius dėvėti žemės spalvų chalatus moterims. Jie šiltų ir švelnių smėlio bei kakavos spalvų. Vilkint tokį drabužį ir kavos puodelis bus žymiai skanesnis. Šie chalatai yra labai patogūs. Jie sujuosiami dirželiu ties liemeniu ir turi po dvi kišenes šonuose. Tad kurį išsirinksite Jūs?

Jeigu mėgstate ryškias spalvas ir norite kovoti prieš pilką kasdienybę, tuomet rinkitės žaismingus spalvingus chalatus. Jie tokie minkštučiai ir švelnučiai, kad nesinorės vilkėti jokių kitų drabužių namuose. Žaismingas rožinis chalatas pradžiugins kiekvieną merginą. Dryželiais margintas naminis drabužis nuteiks smagiai dienai vos pramerkus akis, o romantiškas baltas chalatas, puoštas gėlių žiedais, tiks kiekvienai merginai, kuri nori jaustis puošni ir išskirtinė ne tik gatvėje, darbe, bet ir namuose.

Moterims ir merginoms, kurios mieliau renkasi lengvesniu chalatus, turime taip pat ką pasiūlyti. Tai – minkšti ir labai patogūs drabužiai, kuriuos vilkint bus malonu namuose leisti savaitgalius bei gerti rytinį kavos puodelį.

Ypač simpatiški ir patrauklūs švelnių pastelinių spalvų lengvi moteriški chalatai paperka akimirksniu. Vieni jų dekoruoti smulkiais taškeliais, kiti – romantiškomis širdelėmis. Jie turi gobtuvus, kurį bus smagu užsidėti išėjus po dušo ar tuomet, kai norisi dar daugiau šilumos.

Beje, ar žinojote, kad kiekvienos merginos bei moters viena trokštamiausių dovanų – naujas meilus chalatas. Tai – puiki dovanos idėja artėjančio mamos ar draugės gimtadienio proga. O jau ir pats laikas pagalvoti apie dovanas, kurias slėpsime po Kalėdų eglutę. Argi pačios nenorėtumėte gauti naują chalatą? Jei taip, tai tikriausiai ir Jūsų sesė ar geriausia draugė džiaugtųsi gavusios tokią dovaną. Jeigu trokštate turėti švelnų minkštą naują chalatą, tuomet suteikite keletą užuominų mylimajam ir galbūt artimiausiu metu jis apsilankys www.estela.lt parduotuvėje ir nustebins Jus nauja dovanėle. Tačiau jei nepasitikite jo skoniu, sėskite prie kompiuterio abu ir drauge nusipirkite namuose vilkimų drabužių komplektą, nes prekiaujame ne tik moteriškais, bet ir vyriškais chalatais.


Gauk naujienas

Surinkti turinį